Meble kuchenne

Od lat zajmuję się projektem, wykonaniem oraz montażem mebli kuchennych w Opolu i okolicach.

Praca w różnych pomieszczeniach i warunkach sprawiła, że radzę sobie z każdą dostępną przestrzenią. Dzięki temu Twoje nowe meble będą praktyczne, stylowe i posłużą przez wiele lat.

Zapewniając jakość moich usług, udzielam
2-letniej gwarancji. Montaż mebli gratis!

Wykonane przeze mnie meble kuchenne cechuje:

FUNKCJONALNOŚĆ

Projektuję kuchnie zgodnie z zasadą trójkąta roboczego. Podstawowe urządzenia: lodówka, zlew, kuchenka umieszczam w wierzchołkach trójkąta. Dzięki temu wyjmowanie produktów z lodówki, mycie i gotowanie przebiega płynnie, bez niepotrzebnego krzątania.

W dobrej kuchni wszystko jest pod ręką. Ułatwiają to nowoczesne rozwiązania, jak okucia firmy Blum czy Heitech i inne pomysłowe akcesoria:

 • zawiasy – tam, gdzie jest to możliwe, pozwolą na szerokie otwieranie szafek (ponad kąt 90 stopni), by ułatwić Ci dostęp do nich, wysunąć ukrytą szufladę,
 • system podnośników frontów górnych – zapewnia bezpośredni dostęp do szafki, front zatrzyma się w dowolnym momencie, otworzy i zamknie się cicho
  i delikatnie,
 • szafki narożne – dzięki nim wykorzystasz każde miejsce w kuchni,
  a umieszczone w nich szuflady w pełni się wysuną. Koniec ze schylaniem się
  i szukaniem po zakamarkach,
 • systemy koszy cargo – pionowe półki w formie kosza umieszczone na prowadnicach, dzięki którym łatwo sięgnąć po każdą rzecz,
 • przegrody w szufladach – pomogą utrzymać porządek i czystość,
 • beztrzaskowe zamykanie i otwieranie szafek i szuflad, bez względu na ciężar,
 • otwieranie szuflad „na dotyk” bez konieczności montowania gałek czy rączek.

NAJLEPSZE WYKONANIE

O jakości kuchni decydują materiały. To one zapewnią jej piękny wygląd na wiele lat.

Wykonując meble kuchenne, wykorzystuję blaty, płyty i fronty renomowanych firm, takich jak: Kronospan, Pfleiderer, Pro-Form, Magura, Juan:

 • blaty robocze – o różnych strukturach: ziarniste, gładkie, linearne, drewno- czy kamieniopodobne, dostępne w kilku profilach i kilkunastu kolorach do wyboru,
 • płyty laminowane – ich powierzchnia utwardzona jest tworzywem warstwowym impregnowanym żywicami, czyli laminatem; dzięki temu płyta odporna jest na wodę, wysoką temperaturę, zabrudzenia; ich powierzchnia może być matowa, półmatowa, błyszcząca; dostępne są w szerokiej gamie kolorów – aż 180 barw; ich zaletą jest także niska cena.

ODPOWIEDNIA ARANŻACJA

Wykonuję kuchnie we wszystkich formach: zamkniętej, otwartej, aneksu, a także w różnych stylach: nowoczesnym, tradycyjnym, retro.

Projektując i wykonując kuchnię, dbam, by była integralną częścią całego domu. Dlatego dopasowuję jej formę i styl do charakteru domu.

Zachęcam do wyboru kuchni otwartej oraz aneksów. Taki układ ułatwia przemieszczanie, umożliwia wgląd na salon, powiększa i otwiera przestrzeń.

Zadzwoń i umów się na projekt! Tel. 785 824 378

Przekonaj się, że meble kuchenne z Opola mogą być stylowe i w przystępnej cenie!

Sprawdź również moją ofertę szaf i mebli na wymiar.